lewa reklama karta

Partnerzy programu AS+

SpeedCar Logo
CarLux Logo
logo market cz
Max Serwis Logo


 

O programie AssistancePLUS

Assistance PLUS jest programem zapewniającym wszechstronną pomoc w razie kolizji na drodze. Gwarantujemy holowanie z miejsca wypadku do jednego z renomowanych warsztatów partnerskich, wyspecjalizowanych w naprawach powypadkowych.

Na czas naprawy samochodu uczestnicy programu otrzymują auto zastępcze, a sama naprawa rozliczana jest bezgotówkowo. Naprawiając auto w naszym programie nie tracicie Państwo gwarancji producednta. Co więcej, na koniec rozliczenia zwracamy część kosztów naprawy w postaci prowizji. Zainteresowany? Poniżej znajdziesz opis wszystkich profitów krok po kroku.

O programie4

Każdemu z nas może przydarzyć się kiedyś kolizja czy drobna stłuczka. Niezależnie od tego jak bardzo uważamy na drodze, błąd może popełnić ktoś inny. Jeśli ucierpiało nasze auto, to często droga do likwidacji szkody bywa równie trudnym doświadczeniem jak sam wypadek. Kiedy nieco opadną emocje, uświadamiamy sobie, że to dopiero początek szeregu koniecznych czynności i wypełniania wymogów formalnych naszego ubezpieczyciela. Z własnego doświadczania wiecie zapewne, że zwykle nie jest to przyjemne, a na pewno pochłania mnóstwo czasu.
Wyobraź to sobie: stoisz na jezdni obok swojego rozbitego samochodu. Jest ciemno, późno, już nie zdążysz załatwić tego, co miałeś w planach. Nie dojedziesz tam, gdzie chciałeś dojechać albo tam, gdzie ktoś na ciebie czeka. Dzwonisz po holownik, ale nie masz pewności kiedy przyjedzie ani do jakiego warsztatu Cię zabierze.

Uczestnicy programu Assistance Plus nie muszą się martwić w sytuacji kolizji na drodze. Wystarczy jeden telefon, by resztą zajęli się pracownicy autoryzowanego serwisu sieci naprawczej AS+ . Zabezpieczą oni miejsce wypadku, pomogą sporządzić konieczną dokumentację (zwłaszcza jeśli po kolizji jej uczestnicy nie wezwali policji) i co najważniejsze, Wasze auto trafi do jednego z zaufanych warsztatów partnerskich.

O programie2Na czas naprawy auta otrzymasz samochód zastępczy, dzięki któremu będziesz mógł kontynuować swoją przerwaną podróż.

Naprawa jest rozliczana bezgotówkowo, a program Assistance Plus,  poprzez  swoich konsultantów, doradza i wypełnia (z upoważnienia kierowcy) wszelkie wymagane formalności związane z likwidacją  szkody. Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawdzonym procedurom uczestnicy programu mają zapewnioną szybką i profesjonalną obsługę. Co więcej, samochód po naprawie zachowuje pełną gwarancję fabryczną.

O programie1

Mało tego! Oprócz wszystkich wymienionych profitów, na zakończenie rozliczenia uczestnicy programu otrzymują dodatkowo 10%-wy zwrot kosztów robocizny. Część kwoty wypłaconej warsztatowi może wrócić do Twojej kieszeni. Jedynym warunkiem jej odbioru jest posiadanie aktualnego badania technicznego wykonanego w sieci stscji kontroli pojazdów SPEED CAR. Wierzymy, że taki nieoczekiwany przypływ gotówki choć trochę poprawi Ci nastrój  i ufamy, że bez problemu znajdziesz sposób ich zagospodarowania.

Przy większych naprawach prowizja ta może stanowić całkiem sporą sumę. Najważniejsze jest jednak to, że prowizja ta pozostaje w całości do Waszej dyspozycji, jest dodatkowym profitem związanym z bezpłatnym uczestnictwem w programie AssistancePlus.

 

O programie3

Aby otrzymać Kartę AS +, uprawniającą do wszystkich wymienionych profitów, wystarczy zawrzeć polisę ubezpieczeniową za pośrednictwem Marketu Ubezpieczeń.

 

logo assistance